Dzisiaj jest: 5.3.2024, imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw Radom

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Niewierność może się pojawić w każdym związku, przyczyny tego są naprawdę różne. Wiele osób podejrzewających coś takiego decyduje się na zatrudnienie detektywa, który to potwierdzi lub wykluczy. Taki Detektyw Radom stosuje różne techniki, na przykład śledzenie i robienie zdjęć, lub też zakładanie podsłuchów i kamer.

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne też staje się weryfikowanie swojego partnera, czy może on być podatny na flirtowanie, gdy na przykład spotka kogoś atrakcyjnego. Jest na to naprawdę prosty, a jednocześnie dający dużą skuteczność sposób, czyli testerka niewierności. Kontrolowana osoba poznaje wtedy niby przypadkiem kogoś atrakcyjnego, kto zaczyna z nią flirtowanie. Nie przekracza się granic intymnych, flirtowanie ograniczone będzie do rozmowy, spojrzeń i gestów. Wszystko zostaje nagrane, jest też sporządzany raport z tego, jak przebiegło spotkanie. Zebrane w ten sposób materiały są przekazywane zlecającej osobie, która może je wykorzystać przykładowo na rozprawie sądowej.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.