Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
WYBIERZ JĘZYK

"Obrońcy Ahury. Pasowanie"

Autor: Mateusz Rogalski
Kategoria/cykl: Fantasy/fantastyka
Stron: 436
Wydawca: Self-publishing
Rok wydania: 2019-12-16
Ocena:
Książka odsłuchana w aplikacji EmpikGo
Czyta Wojtek Masiak

Styl pisania Mateusza Rogalskiego miałam już okazję poznać czytając jego opowiadania w antologiach Samowydawców "Własna ścieżka" i "Ślady na śniegu".
Przyznam szczerze że czułam lekki niedosyt, i miałam wrażenie że gdyby autor mógł, to popłynąłby bardziej, ale wiadomo w opowiadaniach jest ograniczona ilość znaków ;-) .

Książkę oczywiście mam na półce, ale jak wyszła informacja że jest audiobook, to już wiedziałam że pójdę w tym kierunku.
I chyba dobrze zrobiłam, bo gdybym czytała książkę, to zawaliłabym pewnie pracę i obowiązki domowe.
Autor stworzył tak wartką akcję, suto zakrapianą dobrym jak i tym gorszym winem że ciężko było się rozstać z bohaterami książki.
Niejednokrotnie wybuchałam śmiechem, i nie straszne było mi stanie w korku w tak doborowym towarzystwie.
Możecie wierzyć, albo i nie, ale nawet jak poszłam z psem na spacer to tak zatraciłam się w akcji książki, że gdy wróciliśmy do domu okazało się że zrobiliśmy ponad 6km, i w ogóle tego nie odczułam.
Dodam jeszcze że to rok siedemset osiemdziesiąty drugi, rycerze, potwory, dzieje się magia :-D
Fantastyczna ta fantastyka :-D .
I to kumkanie żab..... ;-)
Drugi tom z chęcią też bym odsłuchała, ale jeśli autor każe długo czekać to sięgnę jednak po książkę, bo ciekawa jestem kontynuacji.
Mam nadzieję że będzie równie dobra, o ile nie lepsza od pierwszej części :-)
Wywiad/Artykuł: Mateusz Rogalski – z wykształcenia historyk, politolog, pedagog. Od kilkunastu lat zajmuje się handlem, gdzie zaczynając od sprzedawcy doszedł do stanowiska menedżera regionalnego w międzynarodowej firmie. W swoim trzydziestoparoletnim życiu przeczytał już trochę książek, choć wciąż lista książek do przeczytania jest większa niż tych przeczytanych. Zwiedził pieszo, rikszą bądź na motocyklu prawie pół świata, a mimo to drugie pół wciąż kusi i wzywa.
Twórca pierwszej w Polsce księgarni internetowej, oferującej wyłącznie książki wydane samodzielnie przez autorów niezależnych – Samowydawcy.pl.


Żródlo informacji :LubimyCzytać

Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.