Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
WYBIERZ JĘZYK
     

"Suknia ślubna"

Autor: Rachel Hauck
Kategoria/cykl: Literatura obyczajowa/romans
Stron: 384
Wydawca: Wydawnictwo Święty Wojciech
Rok wydania: 2013-05-01
Ocena:
Śmiało mogę powiedzieć że prawie główna bohaterka jest właśnie suknia ślubna .
Wędruje do panien młodych ,ale nie jest ona przekazywana z pokolenia na pokolenie , to jest zupełnie inna historia .
Autorka przeprowadza nas między czasem teraźniejszym ,a czasem przeszłym ,aby w pewnym momencie te obie historie się ze sobą zespoliły .
Po stylu pisania można wyczuć że autorka jest osobą religijną wierzącą w Boga i Jezusa, co da się odczuć czytając książkę .
Co do dwóch głównych bohaterek ,mamy tu współczesną Charlotte ,właścicielkę salonu sukien ślubnych , i Emily która była pierszą właścicielką tajemniczej sukni w 1912 roku .

Przyznam szczerze że lekko mnie irytowało zachowanie Emily , ale z drugiej strony nie chciała zawieść rodziców i dotrzymać danego słowa.

Charlotte zostaje sierotą w wieku 12 lat . Nigdy nie poznała też swojego ojca ,ani nie dowiedziała się od matki czy on nadal żyje czy nie .
Wiele się też wydarzy w życiu Charlotte ,są to niespodziewane ale miłe rzeczy , jednak nie wszystko układa się tak jak powinno .

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak suknia trafiła do Charlotte ,i w jaki sposób trafiała do wybranych panien młodych to koniecznie sięgnijcie po tę książkę .
Wywiad/Artykuł:
Żródło zdjecia: http://www.rachelhauck.c

Urodziła się 7 grudnia 1960 roku. W 1994 zaczęła pisać swoją pierwszą książkę osadzoną w realiach II Wojny Światowej, ktorej nidy nie opublikowała. Niektóre wątki jednak wykorzystała w "Love Starts With Elle". Pierwszą powieść wydała w 2004 roku. Mieszka na Florydzie razem z mężem pastorem.
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.