Dzisiaj jest: 3.7.2022, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
WYBIERZ JĘZYK

W CIEMNOŚCIACH

Autor: Ada Tulińska
Kategoria/cykl: Literatura obyczajowa
Typ okładki: miękka
Stron: 400
Wydawca: Niegrzeczne Książki
Rok wydania: 2021
Cena: 24,07 zł
Link do zakupu: https://www.empik.com/w-ciemnosciach-tulinska-ada,p1274573564,ksiazka-p?qa=w%20ciemno%C5%9Bciach&ac=true
Naprawdę niezwykła historia zaczyna się wtedy, gdy Piękna staje się Silną. Czy będzie w stanie przeniknąć ciemności, w których ukrył się książę?

Po tragicznej śmierci rodziców Oliwia musiała szybko wydorośleć – dla siebie i swojego młodszego brata. Po rodzicach odziedziczyła wyłącznie ogromny dług, który stara się spłacać, pracując na dwa etaty. Nie spodziewa się, jakie zmiany zajdą w jej życiu po tym, jak przyjdzie jej sprzątać w luksusowej rezydencji należącej do tajemniczego milionera.
Propozycja, którą otrzymuje od gburowatego Maksymiliana, jest wyjątkowo atrakcyjna i zdecydowanie... kontrowersyjna. Milioner ma pewien warunek – przez cały czas będą spotykać się tylko w ciemnościach.

Jakie sekrety skrywa Maks? Czemu nie chce pokazać twarzy? Wplątana w przedziwny układ Oliwia przekona się, że istnieją tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.