Dzisiaj jest: 8.2.2023, imieniny: Irminy, Piotra, Sylwii
WYBIERZ JĘZYK

Zapraszam na moją stronę

My czytelnicy mamy to szczęście, że wachlarz książek pojawiających się na naszym rynku wydawniczym jest bardzo szeroki. Wiąże się to, jednak z ogromnym dylematem, który na pewno zna każdy miłośnik literatury. A mianowicie, co wybrać, która książka jest godna uwagi i spędzenia z nią niezapomnianych zaczytanych chwil?
Oczywiście wszyscy mamy świadomość, tego, że choćbyśmy bardzo chcieli, nie damy rady przeczytać wszystkiego. Dlatego właśnie ja jestem tutaj po to, aby pomóc wam wybrać te tytuły, które w moim odczuciu nie tylko zapewnią każdemu z was ciekawą intelektualną rozrywkę, ale także dostarczą wielu refleksji, wzbudzą silne emocje i nie pozwolą długo o sobie zapomnieć.
Mam nadzieję, że będziecie chętnie do mnie zaglądać, a polecane przeze mnie książki skradną również wasze serca.
Recenzje będą się ukazywały raz w tygodniu.

   Zapraszam serdecznie.  logo

Recenzje książek

1 2

Mateusz Rogalski – z wykształcenia historyk, politolog, pedagog. Od kilkunastu lat zajmuje się handlem, gdzie zaczynając od sprzedawcy doszedł do stanowiska menedżera regionalnego w międzynarodowej firmie. W swoim trzydziestoparoletnim życiu przeczytał już trochę książek, choć wciąż lista książek do przeczytania jest większa niż tych przeczytanych. Zwiedził pieszo, rikszą bądź na motocyklu prawie pół świata, a mimo to drugie pół wciąż kusi i wzywa.
Twórca pierwszej w Polsce księgarni internetowej, oferującej wyłącznie książki wydane samodzielnie przez autorów niezależnych – Samowydawcy.pl.


Żródlo informacji :LubimyCzytać

Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.